دسترسی سریع

حریم خصوصی

به زیر پرتال اداره کل استاندارد استان یزد خوش آمدید:
سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران وب سایت اداره کل استاندارد استان یزد
سیاست رازدارى این اداره کل حق محفوظ بودن اطلاعات شما را رعایت کرده و التزام اداره کل به حفظ اسرار افراد یا مراکزى که اطلاعاتى را در اختیار زیر پرتال این اداره کل قرار مى‌دهند را بیان مى‌کند این اداره کل خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان http://yazd.isiri.gov.irمی داند و برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است،.ما به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما، این بیانیه محرمانگی را تهیه کرده ایم. شما به عنوان مراجعه کنندگان ما می توانید بدون نیاز به وارد کردن هرگونه اطلاعات شخصی در شبکه جهانی اینترنت از سایت اداره کل استاندارد استان یزد بازدید کنید.
در این بیانیه شرح می دهیم که چه خدماتی و چگونه از کاربران این اداره کل دریافت می گردد از جمله این خدمات می توان به تدوین استاندارد ملی، مشارکت در تدوین استانداردهای بین‌المللی، ارزیابی کیفیت، اندازه‌شناسی، اوزان و مقیاس‌ها، تائید صلاحیت، مدیریت بازرسی آسانسور، نظارت بر وسایل تفریحی، نظارت بر استاندارد های جایگاه CNG و نظارت بر اجرای استاندارد اشاره کرد.
افشاء 
مشاهده صفحات وب‌سايت‌ ما نيازمند دادن اطلاعات از سوي كاربران نمي‌باشد، اما برخي موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الكترونيكي و غير حضوري مستلزم دريافت اطلاعات شخصي شما بوده و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد.به لحاظ قانونی بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری تحت عنوان "حق حفظ و رعایت حریم خصوصی همه افراد"، این سازمان خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران سایت‌ها و سامانه‌های تحت نظر سازمان می‌داند. که شامل موارد زیر است:
  • اطلاعات دریافتی از کاربران عموماً شامل مواردی از قبیل شماره تماس، کد ملی، آدرس پست الکترونیکی می‌باشد که صرفاً جهت روان‌سازی امور و تشخیص موارد غیر معمول (Anomaly) است.

  • میزان اطلاعات دریافتی از کاربران در حدی است که برای ارائه خدمات مربوطه به نحو مطلوب، کفایت کند.

  • اطلاعات دریافتی در اختیار هیچ ارگان یا نهاد دیگری قرار نمی‌گیرد


امنیت و حفاظت
ما از اقدامات امنیتی استفاده می کنیم تا اطلاعات شما را از دسترسی اشخاص غیر مجاز و عملکردهای غیر قانونی، خسارات اتفاقی، تخریب و نقصان مصون نگاه داریم.
در موارد خاص ممکن است سایت ما حاوی لینک های الکترونیکی به سایت های دیگر باشد. در صورتی که بخواهید از این سایت ها بازدید کنید، خط مشی حفظ حریم خصوصی و اولویت های حریم خصوصی آن ها معتبر خواهد بود.
  • جهت دریافت اطلاعات کاربران از فناوری‌های نوین استفاده می‌گردد. به‌طور مثال در برخی از سامانه ها از توکن و امضای دیجیتال جهت احراز هویت افراد استفاده می‌شود.

  • این سازمان از تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پیشرفته جهت جلوگیری از نفوذ نرم‌افزارهای مخرب و شناسایی و همچنین هکرها استفاده می‌کند.

  • محل قرارگیری داده‌ها در مراکز داده (Data Center) داخل کشور می‌باشد و از طریق الگوریتم‌های پیشرفته رمزنگاری داده، کدگذاری می‌شود.

  • اطلاعات دریافتی صرفاً در اختیار متولیان مربوط به درخواست کاربران قرار می‌گیرد. که این متولیان مورد تائید سازمان می‌باشند.

  • پیوندهایی که در سایت‌ها و سامانه‌های تحت نظر سازمان قرارگرفته است، مربوط به سایت‌هایی است که تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

  • اصول محرمانگی در مورد اطلاعات شخصی کاربران کاملاً رعایت شده و از این اطلاعات به بهترین شکل محافظت می‌شود.

  • لازم است تا کاربران در هنگام مراجعه به سامانه ها و سایت های تحت نظر سازمان هشدارهای امنیتی را رعایت کنند. در غیر این صورت عواقب ناشی از عدم رعایت نکات امنیتی تنها بر عهده کاربر می‌باشد. برخی از این هشدارها شامل مواردی مانند تغییر رمز عبور در یک بازه زمانی مشخص، ثبت اطلاعات مهم دور از دید دیگران، به‌روزرسانی نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس و دیوار آتش (Fire Wall) در کامپیوتری که از آن برای ورود و دسترسی به اطلاعات استفاده می‌شود.


هشدار

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.
تغییرات در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما

هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما بر روی سایت قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز از طریق ایمیل نیز اطلاع رسانی خواهد شد.